Dzisiaj jest: 25.4.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, wpis firmy, zlecenie, produkt czy ofertę promocyjną z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie ikupuj.pl całkowicie BEZPŁATNIE.
 

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:
 

Wyróżnienie - 14 Dni - 3zł - ogłoszenie wyświetlane jest na niebieskim tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. 

Wpis Premium - 14 Dni - 5zł - wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.


Wpis Premium Plus - 14 Dni - 10zł - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.
 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS
 

Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się w sposób następujący: ogłoszenie które ma najwięcej punktów znajduje się na samej górze a w dalszej kolejności ogłoszenia po dacie dodania.
Podbicie 3 punkty na tydzień - 3zł
Podbicie 6 punktów natydzień - 6zł

 

Cennik rozszerzonych wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium - 12 miesięcy - 30zł - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
 

Wpis Premium Plus - 12 miesięcy - 50zł - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu nazwafirmy.ikupuj.pl
Pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.


Promowanie Ofert

Top Oferta - 14 Dni - 20zł - oferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.
 

Promowanie Produktów

Wpis Premium - 14 Dni - 20zł - oferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.

Jak zapłacić za ogłoszenie?
 

Serwis ikupuj.pl umożliwia wygodne płatności online.

Serwis ikupuj.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama